#1 2010-12-30 21:50:15

Poca

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 2
Punktów :   

Przywitaj się.

Siema! Postanowiłem założyć taki temat żeby każdy kto chce się przywitać nie musiał zakładać nowego tematu ;d. Tutaj gadamy o rzeczach spoza gry, o tzw. "ril lajfie" .
So, ja zacznę.
Nazywam się Bartek, mam 17 lat, chodzę do 2-giej klasy technikum informatycznego. Interesuje się muzyką, filmami, od 2 lat uprawiam tajski boks no i to chyba wsio.
Pozdrawiam,  Poca .


Główna postać: Pocek

Offline

 

#2 2010-12-31 16:29:47

Ghama

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przywitaj się.

więc tak, mam na imię Paweł, jakimś cudem (sic!) przeżyłem ponad 18 wiosen. (sam nie wiem jak)
"Uczę się" (hyh, dobre sobie) w 3 klasie technikum drogowego. Od blisko roku trenuje Doce Pares. Interesuję się muzyką, ale tylko tą dobrą, starą.

Offline

 

#3 2010-12-31 18:11:10

Attagen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przywitaj się.

Mam na imię Krzysiek, lat skończonych mam 20. Rok temu ukończyłem liceum, teraz po rocznych "wakacjach" robię studium z fizjoterapii. Interesuję się muzyką, ale tą naprawdę dobra, techno(ściślej Hardstyle) lubię oglądać dobre filmy i czytać książki fantasy.

Offline

 

#4 2011-01-01 04:22:00

Kealoth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przywitaj się.

No dobra. To ja na wstępie życzę całej naszej gildii wszystkiego najlepszego w tym nowym, 2010 roku ! Właśnie wróciłem z imprezy od kumpla i jestem zadowolony Teraz załączę sobie jaką głupią komedię typu "Wieczny Student" i pójdę w kimę
Co do tego oto tematu, to na imię mam Filip (tak przynajmniej wszyscy na mnie mówią), lat mam 16. Kończę w tym roku gimnazjum, po którym wybieram się do liceum ogólnokształcącego na profil lingwistyczny, gdyż tylko j. angielski jest dla mnie przyszłością
Moją pasją, a właściwie życiem jest muzyka (ściślej wszystko co ciężkie, dobre i nie komercyjne). Bez niej nie ma nic. Drugą pasją, niekoniecznie odbiegającą od poprzedniej jest moja Ruda Krystyna (czyt. gitara). Poza tym gram w piłkę No i w WoW'a
Wszystko na mój temat. Teraz idę spać xD


Alty:
Seelthos - DK Frost 4.1k gs
Thaesis - Disci Prej 4.3k gs
Torean - Robi się Warek Fury.

Offline

 

#5 2011-01-01 07:46:17

McLost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przywitaj się.

Mam na imię Piotrek mam 18 lat i chodzę do trzeciej klasy technikum informatycznego nr 7 w Kielcach co do zainteresowań to przede wszystkim classic rock i trochę punk rocku poza tym jestem "zawodowym graczem" i gram we wszystko co tylko wychodzi pomijając "casuale" gram na razie jedynie na PC jak coś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biomaterial.pun.pl www.sonyericsson4ever.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.grafikaap.pun.pl www.2lo.pun.pl